כלה ביום: פידן קפלן

במהלך השירות הצבאי שגיא פיניש (26) נכנס למשרד של פידן קפלן (26) בבקשה לעזרה בעבודה שניתנה לו מהמפקד. השניים נסחפו לשיחת עומק והתאהבו ממבט ראשון, והעבודה? מי זוכר אותה בכלל

מאת: גל יונגר

שמלות כלה: ישראל מור ושבי שמילה, איפור ושיער: שבי וישראל, צילום: לה בוהם 
שמלות כלה: ישראל מור ושבי שמילה, איפור ושיער: שבי וישראל, צילום: לה בוהם 

יום נישואים: 27.5.2015

איך הכרתם? 
"הכרנו במהלך השירות הצבאי בחיל השריון, שגיא הגיע לבסיס כמה חודשים אחרי והמפקד שלו שלח אותו לעשות עבודה. הוא הגיע אלי למשרד בבקשה לעזרה, אבל איכשהו הדברים התגלגלו והתחלנו לדבר ולהכיר אחד את השני. היום אנחנו שש שנים ביחד". 

איך הוא הציע לך נישואים?
"שגיא לקח אותי ליום כיף שהתחיל בספא, לאחר מכן הלכנו למסעדה ובערב נסענו לחברה שלי ברמת גן. כשנכנסתי לפנטהאוז ראיתי שביל של פרחים שהוביל אותי למשפט 'התנשאי לי?' שהורכב מנרות ופרחים, זה היה מאוד מפתיע ומרגש". 

לתמונות מאלבום החתונה של פידן קפלן ושגיא פיניש לחצו כאן>>

איך בחרת שמלת כלה? 
"אחרי שהייתי אצל מספר מעצבים בתל אביב ולא קיבלתי יחס חם מאף אחד מהם, הגעתי לסלון כלות של ישראל מור ושבי שמילה באשדוד, הם נתנו לי להרגיש כאילו אני הכלה היחידה שלהם, כיוונו אותי לסגנון שלי והוציאו אותי הכי מרוצה שיש. הם צוות מקצועי, יש להם מגוון עצום של שמלות ולכן כל כלה שמגיעה לשם יכולה להתחבר לסגנון האישי שלה". 

מה היה לך הכי חשוב בשמלת כלה? 
"רציתי שמלת כלה שתחמיא לי בסגנון קלאסי. שמלת הכלה שלי הייתה בגזרה צמודה, עם תחרות, פנינים וחרוזים מבד יוקרתי ועדין. בשלב החופה נכנסתי עם גלימה ארוכה שמתחברת לשובל, היא נתנה לי מראה אצילי ואריסטוקרטי".  

מה היה חשוב לך באיפור והשיער? 
"רציתי איפור עדין שיתאים לי, המאפרת לאה מהסלון של שבי וישראל איפרה איתי בגווני אדמה בסגנון טבעי, היא הצליחה לגרום לי להראות מאופרת וחגיגית במינון הנכון. יהודית מהסלון של שבי וישראל עיצבה לי את השיער בסגנון מורם קלאסי, בשילוב צמה שעטפה את הכל. הייתי מאוד מרוצה משתיהן, מעבר לאווירה הביתית שקיבלתי, הן היו מאוד מקצועיות". 

איך בחרתם טבעות נישואים? 
"בחרנו טבעות נישואים בחנות התכשיטים ג'קסון במתחם הבורסה. הטבעת שלי מזהב צהוב, עבה בסגנון קלאסי. הטבעת של שגיא מזהב צהוב, בשילוב חיתוכי לייזר מבריקים".  

באיזה אולם אירועים התחתנתם? 
"חיפשנו מקום גדול, בעיצוב מודרני שמגיש אוכל ברמה גבוהה. התחתנו באולם אירועים בלה וידה באשדוד, הצוות של גן האירועים באשדוד היה מדהים, הם טיפלו בנו בכל בקשה שהייתה לנו, בחיוך ובסבלנות והאורחים לא הפסיקו לשבח את האוכל. היו לנו 400 מוזמנים בחתונה". 

מה היה שיר הכניסה לחופה שלכם? 
"שגיא נכנס עם השיר 'ממעמקים' בביצוע של נדב סגרון ואני נכנסתי עם השיר 'My Only One' בביצוע של מאיה סימן טוב. צוות התקליטנים עוז ותום מחברת קלינדה החברה למוזיקה הצליחו להעיף את כל הקהל באוויר, הייתה תחושה של קרנבל על הרחבה ואפילו שהחתונה התקיימה באמצע השבוע, אנשים לא רצו ללכת הביתה, זה היה מדהים". 

איפה הצטלמתם לתמונות טרום חתונה? 
"אלי מצוות הצילום לה בוהם צילם אותנו בחורשה באזור שבין אשקלון לאשדוד, זה היה יום מאוד חם ואפשר להגיד שהיינו בסטרס, אבל אלי הרגיע אותנו במהלך היום, זרם אתנו וגרם לנו להוציא את המקסימום, רואים זאת בתמונות". 

מה היה הכי קשה בארגון החתונה?
"לא נתקלתי במשהו קשה, בעלי אירגן את החתונה ואני רק בחרתי שמלת כלה". 

מה מתוכנן לירח הדבש? 
"אנחנו מתכננים לטוס לתאילנד ולפיליפינים". 

אם היה לך מיליון דולר מה היית מוסיפה לחתונה?
"הייתי מביאה את די.ג'יי טייסטו שינגן לי בחתונה עם הצוות" . 

איזה טיפ יש לך לכלות?
"לקחת את היום הזה באיזי ואם הבעל מתעקש לארגן חתונה, פשוט תתנו לו". 

* * *

עשו את החתונה: שמלות כלה – ישראל מור ושבי שמילה, איפור – שבי וישראל, שיער – שבי וישראל, חליפת חתן – רוברטו, תקליטן – קלינדה החברה למוזיקה, טבעות נישואים – ג'קסון, צילום – לה בוהם, אולם אירועים – בלה וידה